НАША ПОЗИЦІЯ
Say No Mo втілює підхід, на який заслуговує сучасна жінка — тут рутинний догляд за нігтями став справжньою розвагою. Ми подбали про все — просто відпочивай та отримуй задоволення від себе.
Ельвіра Фаріас
Засновниця салону

Ельвіра перетворила свою мрію в дію… 

До свого переїзду в Київ, Ельвіра проживала в Північній Америці та Дубаї. Осівши в Києві, вона відчула, що у цьому місті, де жінки піклуються про красу, є купа салонів, але немає місця щоб отримати першокласні послуги у сучасному форматі. Між дорогими spa-центрами та низькорівневими закладами велика різніця. Важко знайти салон, де ціни по завершенню сеансу відповідали б очікуванням при його бронюванні.

Сервіс був би бездоганним, а атмосфера піднімала б настрій. Тоді Ельвіра зрозуміла, що є потреба і прийшов час нового формату. І саме так народився Say No Mo. З самого початку місією Ельвіри було піднести кожну деталь в салонному догляді за нігтями — починаючи від якісних безпечних процедур і до стильної локацій, музики, ароматів та атмосфери. Тож зараз Say No Mo — саме те місце, де гості можуть сховатися від справ та обов’язків і відпочити, розважитись, відновити сили для наступного насиченого дня.

Я сподіваюсь, що кожен наш клієнт відчує любов і відданість, які ми вкладали у створення Say No Mo. Це місце, де можна відпустити все і просто бути собою — і насолоджуватися цим.
Ельвіра Фаріас
КОМАНДА

Наша команда — це кваліфіковані та віддані майстри, що поєднані любов’ю до яскравого світу індустрії краси.

Ми пишаємось тим, що можемо запропонувати нашим спеціалістам найкращі умови та можливості навчання, розвитку, творчої реалізації, і все це – в  доброзичливому, комфортному та безпечному середовищі.

Ми не шкодуємо витрат на безпечні для здоров’я продукти, найсучасніші вентиляційні системи та обладнання, бо турбуємося про здоров’я наших клієнтів і персоналу.

Say No Mo — це нове стильне місце про красу та нігті, а наші спеціалісти – майстри своєї справи.

Ви б хотіли приєднатися до команди найбільш амбіційних майстрів та працювати в компанії, яка проявляє повагу до свого персоналу? Тоді вам не варто більше шукати — ви знайшли Say No Mo! 

Ми завжди в пошуку талановитих та досвідчених майстрів.

Чекаємо на твоє резюме info@saynomo.com.ua