Відповіді на часті питання
Як ми визначаємо відсутність токсичних речовин?

В індустрії краси існує 3 категорії оцінювання нетоксичності: 5 Free, 7 Free, 10 Free, де останній – це найвища оцінка натуральності складників серед усіх гелів та лаків для нігтів. Наші продукти не містять найбільш поширених агресивних хімічних речовин, таких як:

Формальдегід, Толуол, Дбф, Камфора, Формальдегідна Смола, Ксилен, Парабени, Ароматизатори, Фталати, Тваринні Інгредієнти.

Час дорогоцінний, ми завжди раді вашому візиту

Якщо ви опинились неподалік чи у вас обідня перерва – ми запрошуємо вас завітати в гості й отримати задоволення від однієї з наших швидких процедур. Також ви можете повідомити нас про те, скільки у вас вільного часу, а ми зі свого боку зробимо все, щоб задовільнити ваші потреби на найвищому рівні та в найкоротший час. Варто пам’ятати: процедури, які включатимуть зняття попереднього покриття можуть зайняти більше часу, особливо, якщо попередня процедура не була проведена з використанням наших нетоксичних продуктів.

Куточок пліток для насолоди післяобідніми коктейлями

Ми розробили наш простір таким чином, щоб наші гості могли потішити себе не лише нашими неймовірними послугами для догляду за нігтями, але й не менш вражаючими авторськими коктейлями, над розробкою яких працював знаменитий Alex Petrou, переможець конкурсу Riga BlackBalsam. Відчуйте себе наче в Лондоні або Нью-Йорку, де плітки та напої сприяють хорошому настрою.

Я надаю перевагу покриттю традиційними лаками та гелями для нігтів. Чи існує така послуга в Say No Mo?

Незважаючи на те, що ми є прихильниками продуктів, які не містять токсичних речовин, ми поважаємо ваші вподобання та прагнемо задовільнити кожного нашого клієнта. Саме тому ви зможете обрати продукт з традиційної лінійки гелів та лаків за вашим бажанням, прохання лише повідомити нас про ваш вибір під час бронювання будь-якої послуги.

Запізнюєтесь на процедуру? Будь ласка, зателефонуйте

Ми розуміємо, що не все завжди вдається втримати у бажаних часових рамках. Якщо у вас виникла непередбачувана ситуація і ви запізнюєтесь, будь ласка, попередьте нас про це якнайшвидше, щоб ми могли зробити все від нас залежне та зберегти ваше бронювання або ж перенести його на інший час.

Послуга Jelly Pedi вдома

Про нашу процедуру Jelly Pedi вже говорить пів міста і це не може не тішити. Ви також зрадієте, дізнавшись, що ця процедура вже доступна для проведення у вас вдома, для цього лише необхідно мати відповідну ємність (басейн).

Залишилися питання, телефонуйте

+380 50 722 13 13